1 * hěvzdičkové apartmány v Omiši

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Omiši. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Omiše, kde najdeme města Kučiće, Dugi Rat, Trnbusi, Ostrvica a Gata.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


75 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 4  » »»

1. Apartment Kiki 

Foto: Apartment Kiki
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Apartmány Kiki nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Omiši, 20 km od Splitu a 33 km od Makarské. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma.


2. Apartment Nemira 

Foto: Apartment Nemira
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
96 %

Apartmán Nemira se nachází v Omiši, 24 km od Splitu a 29 km od Makarské. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.


3. Apartment Natalia 

Foto: Apartment Natalia
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Situated in Omiš, Apartment Natalia provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features city views. This air-conditioned apartment comes with a kitchen, a seating area, a dining area and a cable flat-screen TV.


4. Apartment Ivana 

Foto: Apartment Ivana
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Ivana is located in Omiš. Featuring sea views, this apartment also features free WiFi. This apartment features 2 bedrooms, a fully equipped kitchen, a dining area and a flat-screen TV.


5. Apartment Mandic 

Foto: Apartment Mandic
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Situated in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Apartment Mandic has a balcony. This property offers access to free WiFi. This air-conditioned 2-bedroom apartment includes 1 bathroom fitted with a bath and a shower.


6. Beach apartment Brkić 

Foto: Beach apartment Brkić
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Located in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Beach apartment Brkić has a terrace and sea views. Guests staying at this apartment have access to a balcony.


7. Apartments Karolina 

Foto: Apartments Karolina
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
92 %

Located in Omiš, Apartments Karolina features free WiFi and units fitted with a kitchen, balcony and seating area. An oven and kettle are also featured. A car rental service is available at the apartment.


8. Apartment Joke Knezevica 

Foto: Apartment Joke Knezevica
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Joke Knezevica is set in Omiš. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a satellite TV and 2 bedrooms. Split is 29 km from the apartment, while Makarska is 37 km from the property.


9. Cetina 

Foto: Cetina
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Cetina is situated in Omiš. The property has mountain views. The apartment with a balcony and lake views features a living room, a flat-screen TV, an equipped kitchen, and 1 bathroom with a shower.


10. Medici apartment house 

Foto: Medici apartment house
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
86 %

Located in Omiš, Medici apartment house provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. All units come with a balcony, a kitchen with a microwave and a fridge, and a private bathroom. A stovetop and kettle are also offered.


11. Apartments Robo 

Foto: Apartments Robo
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
58 %

Set in Omiš, Apartments Robo offers accommodation with seating area. Free WiFi is available. Fitted with a terrace, the units feature a flat-screen TV and a private bathroom with bath.


12. Apartment Jela 

Foto: Apartment Jela
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Situated in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Apartment Jela has a balcony. Featuring sea and mountain views, this apartment also features free WiFi.


13. Apartment Omiš 

Foto: Apartment Omiš
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Offering free WiFi and mountain views, Apartment Omiš is an accommodation located in Omiš. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette and a balcony.


14. Apartment Borak (161-1) 

Foto: Apartment Borak (161-1)
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Omiš, Apartment Borak (161-1) offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property features sea views and is 30 km from Split. The apartment features a TV. The air-conditioned apartment also features 1 bathroom with a shower.


15. Mitra Zonata Orange 

Foto: Mitra Zonata Orange
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Located in Omiš, Mitra Zonata Orange provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property features mountain views and is 29 km from Split. The apartment is composed of a living room, a fully equipped kitchen, and 1 bathroom.


16. Apartment Punta 

Foto: Apartment Punta
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Apartment Punta is located in Omiš. This beachfront property offers access to free WiFi. The apartment includes 2 bedrooms, 1 bathroom with a shower, a seating area, and a kitchen with a dishwasher. A flat-screen TV with cable channels is featured.


17. Omdraz apartment with pool 

Foto: Omdraz apartment with pool
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Omiš, Omdraz apartment with pool provides a private pool. This apartment features an outdoor pool and complimentary WiFi. The apartment includes a kitchen with a dishwasher and an oven, as well as a coffee machine.


18. Apartman Horizont 

Foto: Apartman Horizont
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Boasting barbecue facilities and a garden, Apartman Horizont provides accommodation in Omiš with free WiFi and sea views. The property features mountain views and is 30 km from Split.


19. Apartment Perisic 

Foto: Apartment Perisic
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
61 %

Apartment Perisic is situated in Omiš. Guests staying at this apartment have access to free WiFi, a fully equipped kitchen, and a balcony. This apartment will provide guests with 1 bedroom, a flat-screen TV and air conditioning.


20. Mitra Zonata Blue 

Foto: Mitra Zonata Blue
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Offering free WiFi and sea views, Mitra Zonata Blue is an accommodation located in Omiš. With river views, this accommodation offers a balcony. The apartment features 1 bedroom and a fully fitted kitchen with a dishwasher. A flat-screen TV is offered.


75 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 4  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: