3 * hvězdičkové apartmány v Omiši

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Omiši. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Omiše, kde najdeme města Kučiće, Dugi Rat, Trnbusi, Ostrvica a Gata.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


272 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 14  » »»

1. Apartment Ivan StarStarStar

Foto: Apartment Ivan
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Apartment Ivan is located in Omiš. This property offers access to a terrace and free WiFi. The apartment has a satellite TV. The apartment offers a barbecue. Guests can also relax in the garden. Split is 30 km from Apartment Ivan.


2. Studio Apartment in Omis StarStarStar

Foto: Studio Apartment in Omis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Offering free WiFi and sea views, Studio Apartment in Omis is an accommodation situated in Omiš. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Split is 33 km from the apartment, while Makarska is 34 km from the property.


3. Studio Apartment in Omis StarStarStar

Foto: Studio Apartment in Omis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Studio Apartment in Omis is situated in Omiš. The property features sea views and is 33 km from Split. This apartment comes with a living room and a fully equipped kitchenette with a fridge and a stovetop.


4. Apartment Jere StarStarStar

Foto: Apartment Jere
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Apartment Jere nabízí ubytování v Omiši, 30 km od Splitu a 24 km od Makarské. Hosté mohou využívat balkon. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou a varnou deskou a vlastní koupelna je s bezplatnými toaletními potřebami a fénem.


5. Apartment Central StarStarStar

Foto: Apartment Central
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Apartment Central is situated in Omiš. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a terrace. The apartment includes a living room and 1 bathroom with a shower. The kitchen features an oven, a microwave and a fridge, as well as kettle.


6. Four-Bedroom Apartment in Omis StarStarStar

Foto: Four-Bedroom Apartment in Omis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Located in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Four-Bedroom Apartment in Omis is a 3-star property featuring free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Split is 33 km from the apartment.


7. One-Bedroom Apartment in Omis StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Omis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

One-Bedroom Apartment in Omis is located in Omiš. This apartment also features free WiFi. The apartment includes 1 bedroom and a living room with a TV. The accommodation is fitted with a kitchenette with a microwave and fridge.


8. Apartment Duce 2737e StarStarStar

Foto: Apartment Duce 2737e
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Omiš, this air-conditioned apartment is 19 km from Split. The unit is 34 km from Makarska. There is a dining area and a kitchen complete with a fridge and a stovetop. A TV is provided. There is a private bathroom with a shower.


9. One-Bedroom Apartment in Omis StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Omis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

One-Bedroom Apartment in Omis is set in Omiš. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. The apartment is equipped with a TV. Split is 28 km from the apartment, while Makarska is 37 km away.


10. Two-Bedroom Apartment in Omis StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Omis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Offering free WiFi and sea views, Two-Bedroom Apartment in Omis is an accommodation set in Omiš. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The property includes a living room with a TV. Split is 30 km from the apartment.


11. Apartment Omis 6073a StarStarStar

Foto: Apartment Omis 6073a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Omis 6073a offers accommodation in Omiš, 21 km from Split. The property boasts views of the sea is 32 km from Makarska. The kitchen is fitted with a fridge. A TV with satellite channels is provided. There is a private bathroom with a shower.


12. Apartments Tomislav StarStarStar

Foto: Apartments Tomislav
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
91 %

Tyto klimatizované apartmány se nacházejí v Omiši, 22 km od Splitu. Hosté zde mají k dispozici balkon. Zahrnují kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, toustovačem a rychlovarnou konvicí. K vybavení pokojů patří TV.


13. Apartment Smiljana StarStarStar

Foto: Apartment Smiljana
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
92 %

Tyto klimatizované apartmány se nacházejí v Omiši, 22 km od Splitu. Makarská leží od domu 31 km. Apartmány mají kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, ledničkou a kávovarem. V každém je dále TV a koupelna se sprchou.


14. Apartment Omis 7577a StarStarStar

Foto: Apartment Omis 7577a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Omis 7577a offers accommodation in Omiš, 21 km from Split and 32 km from Makarska. The air-conditioned unit is 36 km from Hvar. There is a dining area and a kitchen as well as a private bathroom. A TV with satellite channels is available.


15. Apartment Stanici 2819c StarStarStar

Foto: Apartment Stanici 2819c
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Omiš, this air-conditioned apartment features a patio. The unit is 25 km from Split. The kitchen is fitted with a fridge. There is a private bathroom with a shower.


16. Apartment Stanici 2819d StarStarStar

Foto: Apartment Stanici 2819d
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Stanici 2819d offers accommodation in Omiš. The air-conditioned unit is 25 km from Split. There is a seating area, a dining area and a kitchen equipped with a dishwasher. A TV is provided. There is a private bathroom with a bath.


17. Apartment Ante StarStarStar

Foto: Apartment Ante
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting a garden and a terrace, Apartment Ante features accommodation in Omiš with free WiFi and sea views. This property offers access to a balcony. This apartment will provide guests with 2 bedrooms, a flat-screen TV and air conditioning.


18. Apartment Omis 2822a StarStarStar

Foto: Apartment Omis 2822a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Omis 2822a offers accommodation in Omiš, 21 km from Split. The property boasts views of the sea is 31 km from Makarska. There is a seating area and a kitchen complete with a dishwasher and an oven. A TV is available.


19. Apartment Omis 3253a StarStarStar

Foto: Apartment Omis 3253a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Apartment Omis 3253a offers accommodation in Omiš. The property features views of the sea is 21 km from Split. A dishwasher, an oven and a fridge can be found in the kitchen. A TV with satellite channels is available.


20. Apartment Duce 8633c StarStarStar

Foto: Apartment Duce 8633c
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated 20 km from Split and 33 km from Makarska, Apartment Duce 8633c offers accommodation in Omiš. The unit is 35 km from Hvar. There is a seating area and a kitchenette equipped with a fridge. A TV is available.


272 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 14  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: