Apartmány v Omiši

Potřebujete ubytování v Omiši ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Omiši. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Omiši má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


378 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 19  » »»

1. Apartment Kiki 

Foto: Apartment Kiki
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Apartmány Kiki nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Omiši, 20 km od Splitu a 33 km od Makarské. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma.


2. Apartment Ivan StarStarStar

Foto: Apartment Ivan
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Located in Omiš, this apartment features free WiFi and a terrace. The property is 22 km from Split and free private parking is provided. Towels and bed linen are offered in this apartment. Other facilities at Apartment Ivan include a barbecue.


3. Studio Apartment in Omis StarStarStar

Foto: Studio Apartment in Omis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Located 24 km from Split, Studio Apartment in Omis offers accommodation in Omiš. Studio Apartment in Omis boasts views of the sea and is 29 km from Makarska. The unit is equipped with a kitchenette.


4. Studio Apartment in Omis StarStarStar

Foto: Studio Apartment in Omis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Situated in Omiš, this apartment is 24 km from Split. Studio Apartment in Omis features views of the sea and is 29 km from Makarska. The kitchenette comes with a fridge and a stovetop.


5. Apartment Nemira 

Foto: Apartment Nemira
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
96 %

Apartmán Nemira se nachází v Omiši, 24 km od Splitu a 29 km od Makarské. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.


6. Apartment Jere StarStarStar

Foto: Apartment Jere
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Apartment Jere nabízí ubytování v Omiši, 30 km od Splitu a 24 km od Makarské. Hosté mohou využívat balkon. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou a varnou deskou a vlastní koupelna je s bezplatnými toaletními potřebami a fénem.


7. Apartment Natalia 

Foto: Apartment Natalia
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Apartment Natalia offers accommodation in Omiš, 21 km from Split and 32 km from Makarska. Guests benefit from balcony. Free WiFi is offered throughout the property. The unit fitted with a kitchen with an oven and microwave.


8. Apartment Central StarStarStar

Foto: Apartment Central
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %


9. Four-Bedroom Apartment in Omis StarStarStar

Foto: Four-Bedroom Apartment in Omis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Four-Bedroom Apartment in Omis offers accommodation in Omiš, 24 km from Split and 29 km from Makarska. The unit is 35 km from Hvar. The unit fitted with a kitchenette with a microwave and fridge.


10. One-Bedroom Apartment in Omis StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Omis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Located in Omiš, this apartment is 21 km from Split. The unit is 32 km from Makarska. The kitchenette comes with a microwave. A TV is available. Hvar is 37 km from Studio Apartment in Omis, while Trogir is 36 km from the property.


11. Apartment Ivana 

Foto: Apartment Ivana
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Located in Omiš, this air-conditioned apartment features free WiFi. The property boasts views of the sea is 22 km from Split. Free private parking is available on site. There is a dining area and a kitchen.


12. Apartment Duce 2737e StarStarStar

Foto: Apartment Duce 2737e
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Omiš, this air-conditioned apartment is 19 km from Split. The unit is 34 km from Makarska. There is a dining area and a kitchen complete with a fridge and a stovetop. A TV is provided. There is a private bathroom with a shower.


13. One-Bedroom Apartment in Omis StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Omis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

One-Bedroom Apartment in Omis offers accommodation in Omiš. The unit is 21 km from Split. The unit is fitted with a kitchenette. A TV is available. Makarska is 32 km from One-Bedroom Apartment in Omis, while Hvar is 37 km away.


14. Two-Bedroom Apartment in Omis StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Omis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Set 22 km from Split and 31 km from Makarska, Two-Bedroom Apartment in Omis offers accommodation in Omiš. The property features views of the sea is 36 km from Hvar. The kitchenette is equipped with a dishwasher and a fridge, as well as a coffee machine.


15. Apartment Omis 6073a StarStarStar

Foto: Apartment Omis 6073a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Omis 6073a offers accommodation in Omiš, 21 km from Split. The property boasts views of the sea is 32 km from Makarska. The kitchen is fitted with a fridge. A TV with satellite channels is provided. There is a private bathroom with a shower.


16. Apartments Tomislav StarStarStar

Foto: Apartments Tomislav
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
91 %

Tyto klimatizované apartmány se nacházejí v Omiši, 22 km od Splitu. Hosté zde mají k dispozici balkon. Zahrnují kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, toustovačem a rychlovarnou konvicí. K vybavení pokojů patří TV.


17. Apartment Smiljana StarStarStar

Foto: Apartment Smiljana
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
92 %

Tyto klimatizované apartmány se nacházejí v Omiši, 22 km od Splitu. Makarská leží od domu 31 km. Apartmány mají kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, ledničkou a kávovarem. V každém je dále TV a koupelna se sprchou.


18. Apartment Goge StarStarStarStar

Foto: Apartment Goge
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Apartment Goge offers accommodation in Omiš, 21 km from Split. The air-conditioned unit is 32 km from Makarska. The kitchen is fitted with a dishwasher, an oven and a microwave, as well as a coffee machine and a kettle.


19. Apartment Omis 7577a StarStarStar

Foto: Apartment Omis 7577a
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Omis 7577a offers accommodation in Omiš, 21 km from Split and 32 km from Makarska. The air-conditioned unit is 36 km from Hvar. There is a dining area and a kitchen as well as a private bathroom. A TV with satellite channels is available.


20. Apartment Stanici 2819c StarStarStar

Foto: Apartment Stanici 2819c
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


378 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 19  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: